هزینه ی عمل بواسیر با لیزر، هرینه درمان و عمل هموروئید

هزینه ی عمل بواسیر با لیزر، هرینه درمان و عمل هموروئید

درمان بواسیر یک عمل سرپایی بوده و کمتر از ۶ ساعت طول میکشد. در این روش بیمار در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کرده و نیازی به رفت و آمد های چندین روزه ندارد و عمل تنها در یک روز انجام میشود. هزینه ی عمل بواسیر نسبت به سایر روش ها پایین تر است.

هزینه ی جراحی بواسیر با لیزر

همانطور که گفته شد درمان بواسیر در این روش یک عمل سرپایی است. قاعدتا هزینه ی عمل سرپایی نسبت به جراحی پایین تر است زیرا در این روش نیازی به بیهوشی و تعداد دستیار و پرسنل زیادی نمیباشد.

علاوه بر هزینه عمل بواسیر با لیزر در این روش، مسائل دیگری نیز وجود دارد که برتری لیزر را نسبت به سایر روش ها نشان میدهد:

  • درمان زمان بر نیست و تنها در یک روز انجام میشود.
  • بیمار پس از معالجه نیازی به مراجعه ی حضوری و عوض کردن پانسمان ندارد که در عمل جراحی اینکار هزینه ی جداگانه دارد.
  • بیمار پس از عمل سختی ندارد و میتواند به فعالیت های روزمره ی خود تنها بعد از یکروز استراحت ادامه دهد. در این صورت از سمت شغل خود دچار زیان نمیشود.
  • در این روش نیازی به داروهای بیهوشی نیست که عوارض جانبی آنها بسیار زیاد است. علاوه بر آن هزینه ی بیهوشی کامل از بیهوشی موضعی زیادتر است.
  • هرینه ی لیزر بواسیر همراه با پرسنل و اتاق جراحی محاسبه شده و هیچ هزینه ی جداگانه ی دیگری مانند عمل جراحی ندارد.

قیمت و هزینه ی لیزر بسته به نوع و اندازه ی بواسیر دارد. به طور قطع نمیتوان هزینه ی آن را بیان کرد. اگر هموروئید بسیار پیشرفته باشد هزینه ی آن از نوع خفیف بیشتر است.

برخی افراد بر این باورند که هموروئید مزمن را می توان با روشهای خانگی و سنتی درمان کرد. نوع سنتی درمان برای بواسیرهای خفیف موثر بوده و در شرایط مزمن پاسخگو نمیباشد. اگر نوع مزمن را دارید با پزشک خود مشورت کنید. او میتواند بهترین راه را پیشنهاد دهد.

برای اطلاع از هزینه ی دقیق شما میتوانید با مشاوران ما تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کرده تا پزشک شما را معاینه کند و از قیمت دقیق مطلع شوید.

بیمه برای درمان با لیزر

طبق قوانین عمل هایی که به صورت سرپایی بوده و کمتر از ۶ ساعت طول میکشد شامل بیمه های تامین اجتماعی، سلامت و …. نمیشوند . اما کلینیک ما شامل بیمه ی تکمیلی میشود. به این صورت که پس از جراحی در مطب شما نامه ای دریافت کرده و با آن نامه به مرکز بیمه مراجعه کرده و هزینه ی عمل خود را دریافت خواهید کرد.

انواع بیمه ی تکمیلی:

  • بیمه ی درمان آسیا: هزینه ها ی بیمارستانی و  ناشی از جراحی را تحت پوشش قرار میدهد. افرادی که می‌توانند تحت پوشش قرار بگیرند، کارکنان شاغل در سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد تحت تکفل آن‌ها مانند فرزند، والدین و همسر هستند.

(www.bimehasia.com)

  • بیمه ی درمان تکمیلی دانا: بیشتر تمرکز این بیمه روی درمان میباشد. . نکته مثبت آن این است که تقریباً با ۹۵% مراکز درمانی طرف قرارداد است. طرف قرارداد بودن از این‌ جهت مهم است که با معرفی‌ نامه‌ای که شرکت ارئه می‌دهد، دیگر نیاز نیست برای دریافت مبلغ به شرکت بیمه مراجعه کنید. مراکزی که طرف قرارداد بیمه هستند از همان اول، مبلغ را از شما نمی‌گیرند.

(www.dana-insurance.com)

  • بیمه درمان تکمیلی ایران: هزینه ی بستری شدن و جراحی را پرداخت میکند. برای دریافت هزینه‌های درمان به مراکز طرف قرارداد بیمه‌گر پایه خود مراجعه کنید. دیگری نیازی به پرداخت هزینه نیست. در مراکزی که با بیمه ی ایران قرارداد ندارند شما از مرکز نامه ای دریافت کرده و با آن نامه به مرکز بیمه ی ایران مراجعه کرده و هزینه را دریافت خواهید کرد.

(www.iraninsurance.ir)

برای کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید با کارمندان ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری در مورد بیمه ی تکمیلی کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرتو کلینیک در نظر دارد تا در محیطی کاملا آرام و بهداشتی، درمان انواع بیماری های نشیمنگاهی با لیزر را به مشتریان ارائه دهد